İhale Haberi Kullanıcı Adı
İhale Haberi Şifre
Kurum Adı Kayseri İl Jandarma Komutanlığı
İşin Adı Kalorifer Kazan Değişimi
İlan Tarihi 16.07.2019
İhale K.No
İnternet Adresi Sadece Üyeler Sadece Üyeler
İhale Tarihi 18.07.2019 12:00:00
Son Teklif Tarihi 18.07.2019
Düzeltilen Maddeler
Detay

KAYIT SIRA NUMARASI 
118798
İŞİN TANIMI 
KAYNAR JANDARMA KARAKOL KOMUTANLIĞI KALORİFER KAZAN DEĞİŞİMİ
İŞİN MİKTARI 
1 ADET
İHALENİN YAPILACAĞI YER 
İL J.K.LIĞI/KAYSERİ
İRTİBAT TELEFONLARI 
0 352 437 58 09 (83 61)
İHALE KOMİSYONU 
İHALE KOMİSYON BAŞKANLIĞI
İHALE TARİH VE SAATİ 
18 Temmuz 2019 Perşembe 12:00:00
TESLİM YERİ 
KAYSERİ İL JANDARMA KOMUTANLIĞI
TEDARİK USULÜ 
4734 SAYILI KİK, MADDE:22/d, DOĞRUDAN TEMİN USULÜ
İHALE DÖKÜMANI DOSYA İNDİR
İHALE İLAN METNİ
KAYNAR J.KRK.K.LIĞI KALORİFER DAİRESİ KAZAN DEĞİŞİMİ VE BAKIM ONARIMI İŞİ YAPILACAK OLUP; MAHAL LİSTELERİ VE PROJELERDE BELİRTİLDİĞİ ŞEKİLDE YAPILACAKTIR. BU BELGELER İDAREDEN TEMİN EDİLECEKTİR. TEKLİF MEKTUBU VEREN GERÇEK VE TÜZEL KİŞİ OLAN İSTEKLİ FİRMALAR BU BELGELERİN TAMAMINI KAŞE VE İMZA YAPMAK SURETİ İLE ONAYLAYACAKTIR. TEKLİF VERMEK AMACI İLE BOŞ TEKLİF MEKTUBUNU VE ALIM DÖKÜMÜNINI ALACAK KİŞİLER ALIM İŞİNE TEKLİF VERECEK GERÇEK VE TÜZEL KİŞİLERİN YETKİLİ VE YASAL TEMSİLCİLERİ OLACAKTIR. FİYAT TEKLİFLERİ TOPLAM BEDEL ÜZERİNDEN DEĞERLENDİRİLECEKTİR. İDARİ ŞARTNAME KULLANILMAYACAK, SÖZLEŞME YAPILACAK VE KESİN TEMİNAT ALINACAKTIR. HER TÜRLÜ VERGİ, RESİM, HARÇ,NAKLİYE,YÜKLEME,İNDİRME-BİNDİRME VB. GİDERLER YÜKLENİCİYE AİTTİR.
AÇIKLAMALAR
TEKLİFLER, YUKARIDA BELİRTİLEN İHALE TARİH VE SAATİNE KADAR 0352 437 02 67 NOLU FAKSA GÖNDERİLEBİLECEK VEYA İDAREYE ELDEN TESLİM EDİLECEKTİR. POSTA/KARGO YOLU İLE GÖNDERİLEN TEKLİFLER DE İHALE TARİH VE SAATİNE KADAR İDAREYE ULAŞMASI HALİNDE DEĞERLENDİRMEYE ALINACAK ANCAK POSTADAKİ/KARGODAKİ GECİKMEDEN DOLAYI İDARE SORUMLU OLMAYACAKTIR. TEKLİFLER E-POSTA YOLU İLE DE (fekici3@jandarma.gov.tr) ADRESİNE GÖNDERİLEBİLECEK OLUP SÖZ KONUSU GÖNDERİLERİN İMZALI VE KAŞELİ OLMASI HUSUSUNA (E-POSTA İLE GÖNDERİLEN TEKLİFLERİN ÇIKTISININ İDARECE ALINMASI GEREKTİĞİNDEN) DİKKAT EDİLECEKTİR.
NOT : BU SAYFADA YAYINLANAN BİLGİLERİN HUKUKİ VE MALİ SORUMLULUĞU BULUNMAMAKTA OLUP, İHALE DOSYASINDAKİ BİLGİLER ESAS ALINACAKTIR.


Yeterlilik